Power of Science TRI TEAM

Zawodnicy

?

 

 
 

Kim jesteśmy?

Nasza grupa to nowy team ludzi, którzy pod wodzą Power of Science - Training Centre, realizują swoją pasje, a przy okazji ambitnie stawiają sobie kolejne cele, które osiągają z uśmiechem na ustach! Bo triathlon i sport to dla nas duża część życia ale nie przekładamy wszystkiego ponad to. Każdy ma także rodzinę i obowiązki, które nie mogą być zaniedbane przez naszą pasję. Taka równowaga prowadzi do osiąganych celów, bo robimy to z radością i "czystą głową", bo wynik zależy nie tylko od siły naszych mięśni.

Co nas łączy?

Wspólna pasja, wspólne wyjazdy, zawody, zgrupowania no i... trener, który oprócz tego, że chce zrobić z każdego lepszego zawodnika i dąży z nim do celu, to pilnuje tez tego aby ta pasja i rywalizacja nie zawładnęła życiem prywatnym, a była długotrwała i realizowana z uśmiechem!


Łączy nas też miasto Bielsko-Biała bo połowa składu na sezon 2019 to będą zawodnicy z Bielska i okolic. Ale oczywiście mamy i nie zamykamy się na zawodników z innych miast, bo startujemy w zawodach w całej Polsce, spotykamy się na zgrupowaniach, a opieka treningowa jest w głównej mierze realizowana "zdalnie".

Grupa jest nadal otwarta na nowe osoby. Jeśli chcesz być częścią nas, poznać warunki i zasady grupy zapraszamy do kontaktu

 

Kadra

Sandra Firek

PR Manager

Jerzy Kochaj

Fizjoterapeuta

 
 
 

Kontakt

536-225-567

info@trainingcentre.pl

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now