Filozofia Power of Science - Training Centre

         Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem sportowców(KOLARSTWO, TRIATHLON, BIEGANIE)  zawodowych i amatorów na każdym poziomie zaawansowania.

 

Pomagamy  osobom ambitnym w dążeniu do swojego upragnionego celu, marzenia. Uważamy, że każdy cel można zrealizować, jeśli w to uwierzysz i będziesz konsekwentnie dążył do jego uzyskania.

         Swoją filozofię opieramy na kompromisie pomiędzy  najnowszą wiedzą i badaniami naukowymi wraz z treningiem praktycznym opartym na wieloletniemu doświadczeniu .

Naszą ideą jest podejmowanie współpracy z zawodnikami tylko w 100% kontakcie i monitoringu treningu i wszelkich niuansów około treningowych. Stawiamy na ciągłą relacje, dialog pomiędzy zawodnikiem a trenerem oraz dostosowanie treningów do predyspozycji wydolnościowych, trybu życia i możliwości zawodnika.


         Uważamy, że tylko pełny, szczery kontakt przynosi wymierny sukces sportowy.
Nasza "opieka trenerska" to nie tylko plany treningowe. To tylko jedna z wielu składowych potrzebnej relacji zawodnik-trener. 


Plany treningowe, nieustanny kontakt, ciągła edukacja treningowa, żywieniowa, wpływ na dietę, suplementacje, wsparcie mentalne, badania wydolnościowe, treningi osobiste to nasza "opieka trenerska".

         Oprócz pracy trenerskiej sami jesteśmy czynnymi zawodnikami, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowymi trendami, najnowszymi badaniami oraz możemy sami testować najnowsze metody treningowe.

6 marzec 2018

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now